Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A adresinde bulunan Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 367-2223 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve işinde uzman kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir. Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayı amacı olan bir sağlık kuruluşudur.

Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, hususunda işinde uzman fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve profesyonel hemşirelerden bir araya gelmektedir.

Diafiz’e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve işinde uzman fizyoterapistler aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye yanıtları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi boyunca yakında zamandan izlenmektedir.

Diafiz hafta içi ve cumartesileri sabah 08:30’dan akşam 18:30’a kadar hizmetinizdedir.

Diafiz fizik tedavi merkezi Ağuıstos 2007’de kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle hususunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -işinde uzman fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Diafiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık poblemlerinda bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın nasıl tedavi edileceğinde bir çok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Misal verilecek olursa, sık rastlanan bel yahut boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates yahut Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 367-2223

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Adresi

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi adresi: Güzelkent Mah. Lozan Barışı Cad. 720. Sok. No 2, Eryaman ANKARA, 06000 Etimesgut/Ankara

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi resmi web sitesi: diafiz.com

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir