Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C adresinde bulunan Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 367-7070 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi 2005 senesinde İzmir’in ilk Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak Karşıyaka’da kurulmuştur. Adını Ege Bölgesine olan sempatisinden alan Merkez, Ege’nin incisi olan İzmir’de hem alanında ilk olmanın heyecanı hem de işinde uzman kadrosu, tecrübesi ve değeriyle kısa bir sürede hizmet verdiği fizik tedavi ve rehabilitasyon branşında başarıyı yakalamış ve isim yapmıştır.

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka’da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeliyle hastalarına hizmet sağlamaktadır.

Kurumumuz Sosyal Güvenlik Kurumu’yla (SGK) anlaşmalıdır. Bu grupta bulunan Emekli sandığı, Bağ-kur, SSK çalışan ve emeklileri, Memurlar, TSK mensupları merkezlerimizde hizmet görebilmektedir.

Özel sağlık sigortası olan hastalara da hizmet verilmektedir. İlgili kurumlarla özel bir anlaşma olmadan hizmet verilebilmekle birlikte, Türkiye Garanti Bankası ve Mapfre (Genel Yaşam) sigorta ile anlaşmamız mevcuttur.

Kurumumuzdan verilen reçeteler SGK anlaşmalı eczanelerden temin edilebilmektedir. İstirahat raporları, ortopedik malzeme raporları, osteoporoz (kemik erimesi) ve nöropatik ağrı ve fibromiyalji teşhislerinde kullanılan ilaç raporları düzenlenebilmektedir.

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 367-7070

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Adresi

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi adresi: Gün Sazak Bulvari No: 12/B-C, 35600 Karşıyaka

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi resmi web sitesi: egemfizik.com

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir