Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1 adresinde bulunan Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 364-6353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

1969 senesinde Tire’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tire’de tamamladım. Tıp eğitimine başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 senesinden mezun oldum. Kısa bir süre Kastamonu Küre’de çalıştım.

Uzmanlığımı Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalından aldıktan sonra Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştım.

Atiye Ayral ile birlikte Karşıyaka Girne Bulvarında Fizik Tedavi Merkezimizi açtık. Halen kendi merkezimde ve Kent Hastanesi Alsfakat Tıp Merkezinde çalışmaktayım.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (232) 364-6353

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi adresi: Nergiz Mahallesi Girne Bulv, 6028. Sk. No:44 D:1, 35560 Karşıyaka

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesi: atillaayral.com

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir