Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Kibar Mah. Eski İzmir Cad. 3786 Sk. No:425 adresinde bulunan Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 247-9595 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi 2007 senesinde İzmir’de kurulmuştur. İzmir’in kendine özgü, bağımsız 6 katlı binaya sahip tek fizik tedavi merkezidir. Bünyesinde 5 Uzm. Doktor, 8 fizyoterapist, 3 hemşire bulunduran Hatay Fizik Tedavi Merkezi toplamda 40 kişilik kadrosuyla İzmir’de hizmet vermektedir. Merkezimizde insana özel fizyoterapistler ile tedaviler uygulanmaktadır. Son model araçlarımız ve İzmir’in en geniş servis ağı ile hastalarımızın ulaşımı sağlanmaktadır.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi; kullandığı Robotik cihazlar ile bir çok hastalığın nasıl tedavi edileceğinde İzmir’de tek olma özelliğine sahiptir. Merkezimiz; sertifikalı kendi iç eğitim programlarıyla çalışanlarını tıp bölgesindeki gelişmeler ve yeni tedavi metotları hususunda eğiterek değerini her geçen gün yükseltmektedir.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi: Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Üniversitesi ile yürüttüğü ortak çalışmalar neticesinde her sene bir çok fizyoterapist adayını stajyer kadrosuna alarak eğitime büyük bir destek sağlamaktadır.

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (232) 247-9595

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi adresi: Kibar, Eski İzmir Cd. No:425, 35120 Karabağlar/İzmir

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.hatayfizik.com

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir