Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt adresinde bulunan Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (232) 245-5775 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adresi:  0 (232) 245-5775

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adresi: Basın Sitesi, 177/4. Sk. No:12, 35150 Karabağlar/İzmir

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir