Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Çekmeköy ilçesinde bulunan Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888 adresinde bulunan Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 415-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Hakkında

Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK anlaşmalı diyaliz merkezi olup 48 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 250 hastaya hizmet verebilecek biçimde alt yapı ve donanıma sahiptir.

15 yılı aşkın süredir diyaliz tecrübesi olan diyaliz hekimlerimiz (iki hekim) ve profesyonel diyaliz hemşirelerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir adet Uzman İç hastalıkları ve Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsultan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 25 adet Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 11 adet Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 12 adet Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır.

Merkezimizde 50 cihaz için üretim yapma kapasitesine sahip RO (Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar aracılığıyla su analizleri yapılmaktadır.

Ayrıca hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını (şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Diyaliz merkezimizde 4 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için özel olup ücretsizdir.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizin SGK ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK aracılığıyla karşılanmakta olup fark ücreti yahut herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 415-5656

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Adresi:  Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dialifediyaliz.com

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir