Özel Diacare Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diacare Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Esenler ilçesinde bulunan Özel Diacare Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Havaalanı Mah. Köyiçi Cad. No:64 Atışalanı adresinde bulunan Özel Diacare Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 431-9797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Diacare Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Diacare Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 431-9797

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Adresi:  Havaalanı Mah. Köyiçi Cad. No:64 Atışalanı

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://www.istanbulburda.com/diyaliz-merkezleri/ozel-diacare-diyaliz-merkezi-h2892.html

Özel Diacare Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Diacare Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir