Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Esenyurt ilçesinde bulunan Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1 adresinde bulunan Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 699-0838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Hakkında

2007 Yılında Esenyurt’ta Çavuşoğlu Sağlı Hizmetleri Ltd. adı altında özel sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan Özel Çavuşoğlu Esenyurt Diyaliz Merkezimiz bilimsel kriterleri ön planda tutarak; “Sağlığınız bizim için mühimdir, yaşam kalitenizi arttırmak öncelikli hedefimizdir”; ilkesiyle kurucusu olan Uzman Dr. Muzaffer Çavuşoğlu sorumluluğunda kuruluşunun ilk gününden beri işinde uzman doktor konsültan nefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız ve hemşireleriyle, eğitilmiş personeliyle tam kapasite ve kaliteyle güleryüzümüzü ve anlayışımızı hiç eksiltmeyen kadromuzla size hizmet ve destek sunmakla yaşam standartlarınızı yükseltebilmektir.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Randevu

Tam gün sorumlu uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız profesyonel ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.

HBV-HCV ve Negatif hastalarımız için ayrılmış özel, geniş, ferah, rahat hasta salonlarımızda hastalarımızın rahatlıkla kullanabilecekleri kumandalı otomatik çok fonksiyonlu yataklar her hastamıza özel kulaklıklı uydu antenli televizyon yayını.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 699-0838

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Adresi:  Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Web Sitesi: http://www.esenyurtdiyalizmerkezi.com/

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir