Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Kepez ilçesinde bulunan Özel Diatalya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:85 adresinde bulunan Özel Diatalya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 345-1545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Hakkında

Deneyimli klinik ekibimiz sizi Özel Diatalya Diyaliz Merkezi’nde karşılıyor. Kliniğimizde, hastalarımızı hem fiziken hem de duygusal olarak yeniden canlandırmak için müthiş tıbbi hizmetin bunun yanında sıcak ve dostane bir ortam paylaşıyoruz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi 2002 senesinde Diaverum aracılığıyla açılmıştır ve 29 HD cihazına sahiptir. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak, tüm yataklar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Ayrıca, tüm hastalarımıza ücretsiz hasta taşıma hizmeti paylaşıyoruz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi, Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezimizde kablolu TV yayını mevcuttur. Sizi Özel Diatalya Diyaliz Merkezi’nde karşılamayı bekliyoruz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diatalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 345-1545

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Adresi:  Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:85

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dmed.com.tr

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Diatalya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir