Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi, Ağrı ilimizin Doğubeyazıt ilçesinde bulunan Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ahmedihani Mah. Suat Sk. No:8 adresinde bulunan Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (472) 312-1920 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi yeni ve modern binasında SGK anlaşmalı olarak bir çok değişik branşta, uzman hekim kadrosuyla hizmet sağlamaktadır. Acil servisimiz 24 saat hizmet vermekte olup gerekli durumlarda uzman hekim çağırılmaktadır. Sağlığınız bizim için kıymetlidir.

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi, Ağrı ili Doğubeyazıt ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (472) 312-1920

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Aşağı Öveçler, 1332. Sk. No:15, 06460 Çankaya/Ankara

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozeldogupark.com

Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir