Özel Güven Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güven Tıp Merkezi, Ağrı ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Güven Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115 adresinde bulunan Özel Güven Tıp Merkezi kurumuna 0 (472) 215-5566 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güven Tıp Merkezi Hakkında

Özel Güven Tıp Merkezi Ağrı’da sağlık hizmetlerine yeni bir açılım kazandırmak maksadıyla 2 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde, 3 katlı olarak hizmet sağlamaktadır. Cumhuriyet Caddesinde alanında uzman hekimleriyle Ağrı halkına hizmet sunmaya devam etmektedir.

Özel Güven Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Güven Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güven Tıp Merkezi, Ağrı şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Güven Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Güven Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (472) 215-5566

Özel Güven Tıp Merkezi Adresi

Özel Güven Tıp Merkezi adresi: Kazım Karabekir Mah Cumhuriyet Cad. Eski Belediye Binası, 04100 Ağrı Merkez/Ağrı

Özel Güven Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Güven Tıp Merkezi resmi web sitesi: https://agriguventip.com.tr/

Özel Güven Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Güven Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir