Özel Doktor Bey Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doktor Bey Polikliniği, Aydın ilimizin Didim ilçesinde bulunan Özel Doktor Bey Polikliniği ile ilgili detaylar. Çamlık Mh. Yunus Cd. Royal Apt. B Blok Altınkum adresinde bulunan Özel Doktor Bey Polikliniği kurumuna 0 (256) 813-1093 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doktor Bey Polikliniği Hakkında

Özel Didim Doktor Bey Polikliniği, nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli olarak geliştirmek için, 2010 senesinden bu yana Altınkum Didim de hizmet vermektedir. Modern tıbbın tüm olanaklarını uygulayan uzman hekim kadrosu ve diğer sağlık elemanları ile size en iyi poliklinik hizmetini sunmak için çalışıyor.

En doğru sonucu kısa bir sürede veren tıbbi analiz laboratuvarı, son teknoloji ile donatılmış tıbbi teçhizatı ile sağlık problemlerinizin çözümünde güvenilir bir kurum olarak sizin tüm beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyor. Her türlü sağlık sorununuz için sizi polikliniğimizde bekliyoruz.

Özel Doktor Bey Polikliniği Telefon Numarası

Özel Didim Doktor Bey Polikliniği telefon numarası:  0 (256) 813-1093

Özel Doktor Bey Polikliniği Adresi

Özel Didim Doktor Bey Polikliniği adresi: Çamlık mah, Yunus Cd. No:12 D:B blok, 09270 Didim/Aydın

Özel Doktor Bey Polikliniği Web Sitesi

Özel Didim Doktor Bey Polikliniği resmi web sitesi: www.doktorbeypoliklinigi.com

Özel Doktor Bey Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Doktor Bey Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir