Özel Medicus Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medicus Polikliniği, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Özel Medicus Polikliniği ile ilgili detaylar. Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side adresinde bulunan Özel Medicus Polikliniği kurumuna 0 (242) 753-1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medicus Polikliniği Hakkında

Medicus Clinic, “Turizm Sağlığında” önemi her geçen yıl daha da gittikçe artan, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık problemlerinin, kaliteli birinci basamak(Hastane öncesi) sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması maksadıyla, ülkemizin en büyük ve mühim turizm merkezlerinden olan Antalya ili Side beldesinde, 1995 senesinde kuruldu.

2000 senesinde, yalnızca birinci basamak sağlık hizmetleri için özel olarak dizayn ve inşaa edilmiş kendi binasına taşındı. Medicus ergonomik, fonksiyonel ve hijyenik fiziki mekanlarının yanında, hasta merkezli hizmet anlayışı, bedel etkin tıbbi servisleri ve tıbbi etiğin kaidelerinı titizlikle uygulayan, profesyonel hekim kadrosu ile birinci basamak sağlık hizmetlerinde güveni ve kaliteyi temsil eder ve patentli bir markadır.

Medicus hastane öncesi sağlık hizmetleri veren, birinci basamak sağlık kuruluşudur. Medicus’dan hizmet almak için randevu alınmasına gerek yoktur. Sağlık problemi yaşamanız durumunda kliniğimize bizzat gelerek veya hekimlerimizden birisini kendi bulunduğunuz yere(Evinize, konakladığınız otele) davet ederek, sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Özel Medicus Polikliniği Telefon Numarası

Özel Medicus Polikliniği telefon numarası:  0 (242) 753-1111

Özel Medicus Polikliniği Adresi

Özel Medicus Polikliniği adresi: Side, Kazım Karabekir Cd. No:50, 07330 Manavgat/Antalya

Özel Medicus Polikliniği Web Sitesi

Özel Medicus Polikliniği resmi web sitesi: medicus.com.tr

Özel Medicus Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Medicus Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort