Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1 adresinde bulunan Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi kurumuna 0 (332) 351-8686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Hakkında

Dr Arazi Tıp Merkezi, bundan öncekilerde kentimizde dokuz yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında “Özlem Fizik Tedavi Merkezi” adıyla hizmet vermiştir. Merkez, 2013 senesinde halkımıza daha iyi hizmet vermek üzere kendi binasına geçme kararı almıştır. 1850 metrekare ve tamamen sağlık hizmeti sunmak üzere yapılmış yeni modern binasına ise Ağustos 2015 de taşınmış ve ismi de “Dr Arazi Tıp Merkezi” olarak değiştirilmiştir.

Merkezimizde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon konularında, alanında uzman ve işinde uzman hekim ve fizyoterapist kadromuzla halkımıza en güncel tedavi ve rehabilitasyon uygulanmalarının sunulması hedeflenmiştir.

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (332) 351-8686

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Adresi

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi adresi: Ferhuniye, Ferhuniye Mah, Kocatepe Sk. No No:11, 42060 Selçuklu/Konya

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.drarazi.com

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir