Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya, Antalya ilimizin Kepez ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya ile ilgili detaylar. Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:93 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Hakkında

Türkiye’nin cennet mekanı Antalya’da hizmet veren Dünyagöz, gözün tüm branşlarında profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan medikal kadrosuyla, dünya ile entegre göz sağlığı hizmetini bundan böyle Antalya’da da sunmaktan mutluluk duyuyor.

11 farklı dilde hizmet verebilen doktor ve uzman personelin görev yaptığı, en son teknolojilerle donatılmış Antalya Dünyagöz Hastanesi, tam donanımlı bir göz sağlık kompleksi olarak tüm dünyaya hizmet vermekte.

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya, Antalya ili Kepez ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya adresi: Zafer Mah, Yıldırım Beyazıt Cd. No: 93, 07020 Kepez/Antalya

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir