Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili detaylar. Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5 adresinde bulunan Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi kurumuna 0 (272) 213-3956 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında

1973 Yılında kurulan hastanemizi 1995 senesinde Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF aracılığıyla önerilen başarılı anne sütü uygulamaları sebebiyle bebek dostu hastane ünvanı almıştır. “Bebek dostu hastane” unvanını alan hastanemiz sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip ederek, güvenilir, hasta hakları saygılı, güler yüzlü ve gönülden hizmeti amaç edinmiştir.

Hastanemizde; hizmet miktarı yerine, nitelik önem kazanmıştır. Modern yönetim anlayışıyla hastanemiz temeline önce insanı koymayı başarmıştır. Hedefimiz; seçkin personel kadrosuyla; günün teknolojisine uygun, daha kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet verecek duruma gelmektir.

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Telefon Numarası

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi telefon numarası:  0 (272) 213-3956

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Adresi

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi adresi: Orhangazi, Cahar Dudayev Cd. No:73, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Nasıl Gidilir? Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir