Özel Talya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Talya Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunan Özel Talya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 5M Migros Kavşağı İlerisi Atatürk Bulvarı No:130 adresinde bulunan Özel Talya Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 228-7878 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Talya Tıp Merkezi Hakkında

Talya Tıp Merkezi, Antalya’da Konyaltı’nda “Talyagöz” adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 senesinde, Göz Hastalıkları uzmanı Opr.Dr. Mehtap Abay ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Opr.Dr. Mehmet Abay aracılığıyla hizmete açılmıştır. 2011 senesinde ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik ve plastik cerrahi, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz sağlığı, göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz’in en mühim göz sağlığı merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Bünyemize eklediğimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı bunun yanında Estetik ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya hevesli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikle koruyucu hekimlik felsefesinin bunun yanında erken tanı ardından tedavideki başarının önemini hastalarımıza iyi anlatmayı kendimize görev sayarken, uygun endikasyon ve uygun tedavi ile hastalarımıza en iyi hizmeti vermek, ilk olarak zarar vermeme ilkesine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Özel Talya Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Talya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Talya Tıp Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Talya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Talya Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 228-7878

Özel Talya Tıp Merkezi Adresi

Özel Talya Tıp Merkezi adresi: Öğretmenevleri, Atatürk Blv. No. 74/ A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Özel Talya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Talya Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.talyagoz.com

Özel Talya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Talya Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort