Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar ile ilgili detaylar. İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Hakkında

Yatırımlarına her sene bir yenisini ekleyen Dünyagöz Hastaneler Grubu, Bağcılar şubesini 2016 senesinin Mart ayında açtı. Gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Bağcılar, modern atmosferiyle gözleri üstüne topluyor.

SGK anlaşmalı şubede özel sağlık sigortaları ile de hizmet alınabilmektedir.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar adresi: İnönü, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 13, 34200 Bağcılar/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir