Özel ART Sağlık Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel ART Sağlık Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel ART Sağlık Merkezi ile ilgili detaylar. Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5 adresinde bulunan Özel ART Sağlık Merkezi kurumuna 0 (212) 219-1202 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel ART Sağlık Merkezi Hakkında

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim aracılığıyla 1998 senesinde, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Tıp Merkezi, 16 senedir kesintisiz olarak Nişantaşı’nda hizmet vermeye devam etmekte.

Art Tıp Merkezi’nde çalışan hekimlerin çoğu kendi alt uzmanlık alanlarında yurt dışında eğitim almışlardır.

Art Tıp Merkezi laparoskopi, infertilite, reprodüktif endokrinoloji, gebe takibi, doğum, menopoz, kadın genital kanserlerinin taraması, meme sağlığı, meme kanseri teşhis ve nasıl tedavi edileceği ve anorektal sağlık konularında üst düzey profesyonel hizmet vermekte. Ayrıca Psikolojik Danışmanlık dallarında hizmet vermekte.

Dünyada ve Türkiye’de çok yeni ve benzersiz bir teknolojiye sahip Fotona Er-yag Lazer cihazı ile hamilelik, normal doğum ve yaşa bağlı olarak gelişen idrar kaçırma ve vajina kanalında genişleme poblemleri acısız ve ameliyatsız, basit bir şekilde tedavi edilebiliyor.

Tüp bebek uygulamalarının bunun yanında, ART Tıp Merkezi Ekibi tüp bebek dışı kısırlık tedavilerinin yönetiminde de Türkiye’nin en işinde uzman personellerinden biri. Geçmiş seneler içinde 18.000’den fazla tüp bebek uygulaması yapan ART Ekibi, 8.000’den fazla bebeğin de dünyaya gelmesini sağladı.

Riskli gebeliklerin takibi, 1. trimester anomali taraması, koryon villus örneklemesi, amniyosentez, ikinci düzey obstetrik ultrasonografi, üç boyutlu ultrason gibi tüm osbtetrik uygulamalar ART Tıp Merkezi Ekibi’nin uzmanlık alanı içine giriyor. Laparoskopi ve histeroskopi gibi endoskopik uygulamaların da tamamı ekip aracılığıyla yapılıyor.

Komplike histeroskopik (total septum, şiddetli intrauterin sineşi, büyük submüköz myomlar) ve laparoskopik cerrahiler (histerektomi, ileri evre endometriosisin laparoskopik nasıl tedavi edileceği, cul de sak diseksiyonu ve rektovajinal nodül eksizyonu) ART Ekibi aracılığıyla uygulanan endoskopik cerrahilerin bir kısmını oluşturuyor.

Özel ART Sağlık Merkezi Telefon Numarası

Özel ART Sağlık Merkezi telefon numarası:  0 (212) 219-1202

Özel ART Sağlık Merkezi Adresi

Özel ART Sağlık Merkezi adresi:  Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Özel ART Sağlık Merkezi Web Sitesi

Özel ART Sağlık Merkezi resmi web sitesi: www.arttipmerkezi.com

Özel ART Sağlık Merkezi Nasıl Gidilir? Özel ART Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir