Özel İstanbul Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Göz Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel İstanbul Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3 adresinde bulunan Özel İstanbul Göz Hastanesi kurumuna 0 (212) 556-1313 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Göz Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2001 senesinden ibu yana özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bahçelievler’de hizmet veren İstanbul Göz Hastanesi’nin Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar gibi ilçelerle ulaşım bağlantısı bulunmaktadır. İncirli Metrobüs Durağı’na 500 metre, Atatürk Havalimanı’na 7 km yakınlıktadır.

Tüm özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Devlet Memurları) Mensuplarına hizmet vermektedir.

İstanbul Göz Hastanesi olarak hedefimiz sizlere olabilecek gerekli sağlık hizmetini verebilmektir. Bizler tüm hastane çalışanları olarak yalnızca hastalarımızın değil, ilişki içinde bulunduğumuz tüm bireylerin yaşam değerine karşı hassas olmak gerektiği düşüncesindeyiz.

Özel İstanbul Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel İstanbul Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İstanbul Göz Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İstanbul Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel İstanbul Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 556-1313

Özel İstanbul Göz Hastanesi Adresi

Özel İstanbul Göz Hastanesi adresi: Bahçelievler Mahallesi İzzettin Çalışlar Cad, Neyire Neyir Sk. No:3, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Özel İstanbul Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel İstanbul Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.igh.com.tr

Özel İstanbul Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İstanbul Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir