Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya adresinde bulunan Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 343-1212 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında modern tıbbın gerektirdiği kalitede hizmet vermektedir. Bu amaçla en son teknolojik teçhizatı, hijyenik ve insana özel bir ortamda tercih ederek 25 yıllık tecrübemizle birleştirdik. Böylelikle, birinci sınıf sağlık hizmeti vererek bu uyumdan hastalarımızın üst düzeyde yararlanmasını amaçlıyoruz.

Normal jinekolojik kontrollerden başlayıp gebelik ve doğumla sonlanan süreç, çocuk hastalarımızın takibiyle sürecektir. Hastalarımızla menopoz ve sonrası döneme kadar da uzayan birlikteliğimiz ve dostluğumuz hizmetimizin devamlılığı sonucu bir araya gelmektedir.

İstanbul’un en seçkin kliniklerinin yan yana sıralandığı Fulya vadisi’nde kendi binamızda ve hemen yanımızdaki binalarda bulunan genel cerrahi, üroloji, KBB, onkoloji, ortopedi, radyoloji, fizik tedavi, göz ve diş sağlığı gibi merkezler hususunda en uzman personelleri bulundurmaktadır. Bu merkezlerle oluşturduğumuz grup çalışması içinde sizlere en güvenli ve en kaliteli sağlık yardımını yine en bi hayli hızlı biçimde sunmaktayız.

Lokalizasyon olarak Acıbadem Beşiktaş hastanesi, Amerikan hastanesi, İstanbul Cerrahi hastanesi, Metropolitan Florence Nightingale ile Jinemed gibi hususunda en iyi hizmetleri veren hastanelerin tam merkezinde yer almaktayız.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (212) 343-1212

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Adresi

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi adresi: Teşvikiye Doğu İş Merkezi Hakkı Yeten Caddesi D:No:15, D:4, 34365 Şişli/İstanbul

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.cankatklinik.com

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir