Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi, Balıkesir ilimizin Edremit ilçesinde bulunan Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3 adresinde bulunan Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (266) 373-7778 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimizde hastalara en iyi renal replasman nasıl tedavi edileceğini sunabilmek maksadıyla tedavi metotları üzerinde yaptığı araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürerek hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Randevu

En son model 22 makine ile 1 uzman doktor 1 pratisyen doktor 6 hemşire ve teknisyeni ile sizlerle buluşuyor. Yurt dışından gelen misafirlerimize konaklama olanağıyla bir ilkede imza atıyor. Makinalarımız en son Alman teknonojisi olup BRAUN markadır. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir.

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (266) 373-7778

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  Cennet Ayağı mahallesi 9.sok no:3

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.umutdiyaliz.com

Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Edremit Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir