Özel İlke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlke Diyaliz Merkezi, Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel İlke Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21 adresinde bulunan Özel İlke Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (266) 246-4677 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlke Diyaliz Merkezi Hakkında

İlke Diyaliz Merkezi Mart 2005 tarihinde açılmış olup Balıkesir merkezdeki faaliyette olan ilk özel diyaliz merkezidir. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermek maksadıyla diyaliz merkezi yapılmak üzere tasarlanıp yapılan kendi binasına Mayıs 2009 tarihinde taşınmıştır. Yeni binamız gerek iç mekan ferahlığı, aydınlığı ve temizliği gerekse hastalarımızın açık havada oturabilecekleri bahçesi ile örnek bir diyaliz merkezi olmuştur.

Hasta salonumuzda her hastaya özel kulaklığı olan LCD ekran TV, merkezi sistem müzik yayınımız ile dileyen hastalarımızın kullanabileceği kablosuz internet hastalarımızın daha eğlenceli vakitler geçirmelerine yöneliktir.

Özel İlke Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizin tamamı ısı ayarı otomatik olarak ölçülüp sabit sicaklıklarda kalmasını sağlayan kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup yaz aylarında hastaları rahatsız etmeyen tavandan soğutmalı sistemle serin tutulmaktadır. Hastalarımız seanslarına son model olan araçlarımız ve işinde uzman şoförlerimiz ile getirilip seans bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır.

Özel İlke Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel İlke Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İlke Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlke Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel İlke Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel İlke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel İlke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (266) 246-4677

Özel İlke Diyaliz Merkezi Adresi

Özel İlke Diyaliz Merkezi Adresi:  Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21

Özel İlke Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel İlke Diyaliz Merkezi Web Sitesi: ilkediyaliz.com

Özel İlke Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İlke Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir