Özel Elif Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Elif Tıp Merkezi, Mardin ilimizin Midyat ilçesinde bulunan Özel Elif Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bağlar Mah. Mardin Çevre Yolu Bulvarı No:18 adresinde bulunan Özel Elif Tıp Merkezi kurumuna 0 (482) 462-6869 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Elif Tıp Merkezi Hakkında

2013 senesinde kurulan Merkezimiz, Acil Sağlık, Kadın Hastalıları, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Diş ve Radyoloji branşlarında hizmet vermeye başlamıştır. Elif Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını da desteklemekte bundan dolayı hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok mühimdir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas dallarında hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir. Erken tanı aracılığıyla elde edilecek başarılı sonuçlardan yararlanmak, ilerleyen aşamalarda hastalıklarınız için en doğru tedavi metotları ile başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Özel Elif Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Elif Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Elif Tıp Merkezi, Mardin ili Midyat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Elif Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Elif Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (482) 462-6869

Özel Elif Tıp Merkezi Adresi

Özel Elif Tıp Merkezi adresi: Bahçelievler, 10. Cd., 47545 Midyat/Mardin

Özel Elif Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Elif Tıp Merkezi  resmi web sitesi: eliftipmerkezi.com

Özel Elif Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Elif Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir