Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36 adresinde bulunan Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 400-3686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

2001 senesinde İzmir’de kurulan ENTO KBB, uzman ve profesyonel hekimleri, insan vücuduna değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sağlamaktadır. 2000 metrekare alana kurulu akıllı otomasyon sistemine sahip ENTO KBB, bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, ameliyathaneler, VIP gözlem odaları, odyometri laboratuarları ve çok sayıda poliklinik olanağıyla Sağlık Bakanlığı aracılığıyla verilen A Tipi Tıp Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Misyonumuz, sağlık hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak bi hayli hızlı, ekonomik ve kaliteli biçimde sizlere sunmaktır.

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 400-3686

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi adresi:  Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: entokbb.com

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir