Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ilimizin Karadeniz Ereğli ilçesinde bulunan Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82 adresinde bulunan Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (372) 319-2011 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Hakkında

2004 senesinde Zonguldak’ta ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete başlayan merkezimiz; Devrek, Çaycuma dan sonra 2011 senesinde hizmet halkamıza Kdz. Ereğli İlçesindeki diyaliz merkezimizi ekleyerek faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam Gambro marka 20+3 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBS (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış bireylere, 3292 sayılı yasaya tabi bireylere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış bireylere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (372) 319-2011

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Adresi:  Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.com.tr

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir