Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Oruçoğlu FTR Merkezi ile ilgili detaylar. Oruçoğlu Termal Otel Afyon Kütahya Yolu 14. Km adresinde bulunan Özel Oruçoğlu FTR Merkezi kurumuna 0 (272) 251-5050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Hakkında

Özel Oruçoğlu Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-kur elemanı emekli ve çalışanlara sevksiz fizik tedavi ve rehabilitasyon olanağı sunuyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapılan anlaşmamız içerisinde, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Oruçoğlu FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Doktorları

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Telefon Numarası

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Telefon Numarası0 (272) 251-5050

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Adresi

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Adresi:  Oruçoğlu Termal Otel Afyon Kütahya Yolu 14. Km

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Web Sitesi

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Web Sitesi: orucoglu.com

Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Oruçoğlu FTR Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir