Özel Korel Klinik FTR Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Korel Klinik FTR Merkezi ile ilgili detaylar. Afyon Kütahya Karayolu 13.km adresinde bulunan Özel Korel Klinik FTR Merkezi kurumuna 0 (272) 252-2232 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Hakkında

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta tatminiyetini amaç edinmiş, insana özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmaya vararak hastaların başvurularını doğrudan kabul ediyor. Otel bunun yanı sıra Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olduğu için kaplıca sağlık kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi özelliğini taşıyor.

Otelde doğanın bir mucizesi termal su ile birlikte tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin çalışma alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı nasıl tedavi edileceği gibi alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon cihazı ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Korel Klinik FTR Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Doktorları

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Telefon Numarası

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Telefon Numarası0 (272) 252-2232

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Adresi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Adresi:  Afyon Kütahya Karayolu 13.km

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Web Sitesi

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Web Sitesi: www.korelclinic.com

Özel Korel Klinik FTR Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Korel Klinik FTR Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir