Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Esteworld Altunizade Polikliniği ile ilgili detaylar. Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar adresinde bulunan Özel Esteworld Altunizade Polikliniği kurumuna 0 (216) 474-4499 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Hakkında

2007 senesinde hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir. Bu açıdan Türkiye ve Avrupa’nın en büyük lazer epilasyon kliniklerinden olan Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Kliniği, İstanbul’un tarihi bölgelerinden Üsküdar’da tarihi Beyaz Köşk içinde konuklarını ağırlamaktadır.

Klinikte uygulamalar dermatoloji uzmanı doktor eşliği ve kontrolünde yapılmaktadır. Kişiye en uygun yöntemin uygulanabilmesi için değişik tekniklere yönelik farklı cihazlar mevcuttur.

Klinikte hizmet veren Ayak Sağlığı Merkezi (Podoloji birimi), Türkiye’den ve yurtdışından gelen hastalara Alman Podologie standartları ışığında hizmet vermektedir.

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Bölümleri

  • Lazer Epilasyon
  • İğneli Epilasyon
  • Ayak Sağlığı (Podiatri) Merkezi
  • Medikal Estetik Uygulamaları
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Esteworld Altunizade Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Telefon Numarası

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 474-4499

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Adresi

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği adresi: Altunizade, Kısıklı Cd. No:33, 34662 Üsküdar/İstanbul

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Web Sitesi

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği resmi web sitesi: www.esteworld.com.tr

Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Esteworld Altunizade Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir