Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği ile ilgili detaylar. Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe adresinde bulunan Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği kurumuna 0 (212) 347-2208 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Hakkında

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 senesinde Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli aracılığıyla atıldı. Yine aynı yıl Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback sisteminin uygulamaları ve psikiyatrik hastalarda Amerikan standartlarında objektif olarak uygulanan teşhis ve tedavi yönteminin çalışmaları başladı.

Yaşam Sağlık, bireylere, çiftlere ve ailelere tıbbi etik kurallar ve psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet verir, eğitim ve terapi programları oluşturur ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback beyin eğitim yöntemini uygular. Misyonumuz Yaşam Sağlık, misyonunu, bireylerin, çiftlerin, ailelerin daha sağlıklı bir hayat için hedefledikleri süreçleri, bilimsel temelli çözümler üreterek gerçekleştirmektir. Hedeflerimiz ve İlkelerimiz Taşıdığımız sosyal sorumluluk ışığında ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde insanlara hizmet vermeye çalışırız. Yaşam Sağlık, dünya çapında bilimsel saygınlığı olan ülkelerin uyguladığı Neurofeedback beyin eğitimi yönteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır Ekibimiz Etik kurallara bağlı, araştırmacı ve sorumluluk sahibi bir kadroyla hizmet vermektedir.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Telefon Numarası

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 347-2208

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Adresi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği adresi: Esentepe, Kore Şehitleri Cd. No:49, 34394 Şişli/İstanbul

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Web Sitesi

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği resmi web sitesi: www.yasamsaglik.com.tr

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort