Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği ile ilgili detaylar. Naci Kasım Cad. No:7 adresinde bulunan Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği kurumuna 0 (212) 555-8090 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Hakkında

Bahçelievler şubesi, Esteworld’ün ilk şubesi olup 2004 senesinde 1250 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. Türkiye’yi yeni bir konsept ile tanıştırma misyonunu başarı ile üstlenmiş olan Bahçelievler Esteworld, “sağlıklı ve genç görünmek” ilkesi ışığında estetik, güzellik ve sağlık alanında bulunan tüm hizmetleri bünyesinde taşıma vizyonu ile hareket etmiştir. Uzman doktorların bulunduğu sağlık kadrosuna, estetik ve güzellik profesyonellerinin desteğini de katarak yola çıkan şube, medikal donanımını da yenilikleri yakında zamandan takip ederek oluşturmuştur.

Esteworld’ün ilk şubesi olma özelliğini taşıyan Bahçelievler Kliniği 65 kişilik kadrosu ile Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesi Haznedar Meydanı’nda hizmet vermektedir.

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Bölümleri

  • Saç Tedavileri
  • Kozmetik Dermatoloji ve Yüz Gençleştirme
  • Lazer Tedavileri
  • Lazer Epilasyon
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama
  • Medikal Cilt Bakımı
  • Anti Aging Uygulamaları

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Telefon Numarası

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 555-8090

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Adresi

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği adresi: Bahçelievler Merkez, Naci Kasım Cd. No:7, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Web Sitesi

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği resmi web sitesi: www.esteworld.com.tr

Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir