Özel Formmed Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Formmed Polikliniği, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Formmed Polikliniği ile ilgili detaylar. İçerenköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad. Kıymet Apt. No:22/1 adresinde bulunan Özel Formmed Polikliniği kurumuna 0 (216) 573-8353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Formmed Polikliniği Hakkında

Formmed Polikliniği işletme sahibi Semra Uzunçimen 25 yıllık sektör tecrübesi yanında, 13 senedir işletmeci olarak Estetik-Güzellik alanında faaliyetlerine devam etmektedir. 1998 senesinde Adi ortaklık şeklinde “Formmed Estetik Güzellik Merkezi” adıyla kurulan ve 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletmemiz, bu süre zarfında yüksek teknoloji donanımı, müşteri tatminiyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır.

Formmed Polikliniği TC Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda, Sağlık Bakanlığı birimlerinin rutin denetimleri altında Doktor, Hemşire ve Uzman kadrosu ile hizmet veren yasal bir sağlık kuruluşudur. Nisan 2011 tarihinde aldığımız ISO 2001-2008 belgesi, hizmetlerimizin ülkeler arası standartlarda verildiğinin tescilidir.

Özel Formmed Polikliniği Telefon Numarası

Özel Formmed Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 573-8353

Özel Formmed Polikliniği Adresi

Özel Formmed Polikliniği adresi: Necip Fazıl Bulvarı, Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Caddesi, Celal Dora Sk. No : 6, Ataşehir/İstanbul

Özel Formmed Polikliniği Web Sitesi

Özel Formmed Polikliniği resmi web sitesi: www.formmedpoliklinigi.com

Özel Formmed Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Formmed Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir