Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2 adresinde bulunan Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 315-2273 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Hakkında

2001 senesinde Eczacıbaşı-Baxter aracılığıyla RTS Ankara Diyaliz Merkezi olarak kurulan merkezimiz 2011 senesinden ibu yana şirketimiz bünyesinde faaliyetine devam etmektedir. Uzman kadrosu, danışmanlık hizmetleri, kıymetli öğretim üyelerinin gözetiminde hastalarımızın yaşam kalitelerini en üst düzeyde tutabilmek için müthişiyetçi bir hedefle çalışmaktadır.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz 4 kat üzerine kurulmuştur. Merkezimizde iki ayrı diyaliz salonu mevcuttur. Hasta asansörü, kafeterya bölümü, orman manzaralı terasları, bahçede bulunan çardakları, kişisel televizyonlu hasta yatakları, orman manzaralı diyaliz salonları ile hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın konforunu iyileştirmek bu son teknoloji merkez ile hedeflenmiştir.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 315-2273

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Adresi:  Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ozelankaradiyaliz.com

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir