Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya adresinde bulunan Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 417-2111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve işinde uzman kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uyguladığı güncel tedavi yaklaşımlarıyla sektöründe öncü olmayı amacı olan bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktorları, alanında işinde uzman fizyoterapistler, fizik tedavi yardımcı personelleri ve profesyonel hemşirelerden bir araya gelmektedir.

Fizitek’ e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern fizik tedavi cihazlarıyla ve işinde uzman fizyoterapistler aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye yanıtları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi boyunca yakında zamandan izlenmektedir.

Fizitek fizik tedavi merkezi 2017 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern elektroterapi cihazları, rehabilitasyon ve egzersiz salonları ile fizik tedavi alanında güncel tedavi yaklaşımlarını uygulamaya çalışmaktadır. Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle; alanında uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan işinde uzman fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Fizitek, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık poblemlerinda bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın nasıl tedavi edileceğinde bir çok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Misal verilecek olursa, sık rastlanan bel yahut boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manuel tedavi teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri; kliniğimizde işinde uzman fizyoterapistler aracılığıyla yapılmaktadır.

Fizitek hafta içi ve cumartesileri sabah 08:00’ dan akşam 19:00’ a kadar hizmetinizdedir.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 417-2111

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

www.fizitek.com.tr

Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort