Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi, Erzincan ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Nefromer Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5 adresinde bulunan Özel Nefromer Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (446) 223-3829 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi yeni yönetim, yeni dizaynı ve kaliteli tedavi ilkesi ile hizmetinizdedir. Hastalarımızın sağlığını ve hizmet değerindeki tatminiyeti ilke edinmiş olan Nefromer Diyaliz Merkezi olarak hastalarımıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına servis araçlarımızı yeniledik.

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefromer Diyaliz Merkezi, Erzincan şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi İletişim

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası:  0 (446) 223-3829

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Adres

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Adresi:  Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Web Sitesi

ozel-erzincan-nefromer-diyaliz-m

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Yol Haritası

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir