Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:14/B adresinde bulunan Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (412) 228-5084 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, ayaktan veya yatarak tedavi görmekte olan hastalara, güncel, etik ve ülkeler arası standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; Diyarbakır’a ve Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (412) 228-5084

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:14/B

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: https://www.fizyocenter.com.tr/

Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir