Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya adresinde bulunan Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 441-9566 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

1996 Yılında açılan Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi teknik donanım, tıbbi cihaz ve tıbbi kadrosu ile ayakta tedavi hizmeti vermekte olup, bunun yanı sıra yaşlı-felçli ve ameliyatlı hastalara evde tedavi yapabilen tek fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezidir.

Evde tedavi yalnızca yaşlılar için değil, engelli, operasyon sonrası hastalar için de çok mühim bir alternatif. Evde tedavinin en büyük yararlarında biri tedaviye ihtiyacı olanların sosyal hayattan uzak kalmadan, günlük yaşamlarını sürdürdükleri ortamda tedavilerinin yapılabilmesidir.

Merkezimiz, fizik tedavi hasta grubuna uygun zemin kattı bir mekana ve otoparka sahip olup, yönetmeliklerce tespit edilen standart ve ölçülerde Doktor Odası, Muayene Odası, Bekleme Salonu, Tedavi Ünitesi, Egzersiz Uygulama Salonu ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesinden bir araya gelmektedir.

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 441-9566

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.fizyomed.org

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir