Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye adresinde bulunan Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 229-9527 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Merkezimiz, modern tıbbın bütün olanaklarını tercih ederek hastalarımıza uzman doktorlarımız önderliğindeki sağlık ekibiyle 04 Ekim 2005 tarihinde etik değerler ışığında kaliteli hizmet vermek maksadıyla kurulmuştur.

Hastalarımızın sağlığını ve tatminiyetini ön planda tutan merkezimiz, bilgi ve tecrübesini hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ışığında kullanmaktadır.

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, hastalarımızın her türlü haklarını gözeterek ve tedavilerinden en üst düzeyde yararlanmalarını sağlayarak Türkiye’de örnek gösterilen bir merkez olmayı amaçlamaktayız.

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 229-9527

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.fizmer.com.tr

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort