Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bayındırlık Cad. Lara Kent Sitesi No:4 Güzeloba/ Antalya adresinde bulunan Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 349-2004 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Hakkında

Türkiye’de tatilin başkenti denilebilecek Antalya, diyaliz hastaları için de müthiş bir tatil bölgesidir. Özellikle ilkbahar, sonbahar ve kış ayları daha uygun sıcaklıklar aracılığıyla diyaliz hastaları için bi hayli avantajlıdır. Hem de bu zamanlarda otellerin uygun sezon sonu fiyat aralıklarından faydanılabilir.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, 1989 senesinden beri Antalya’ya tatile gelen diyaliz hastalarının tercihi olmuştur. Bugün 25 yıllık tecrübesi, güler yüzlü ve kalifiye çalışanları ile diyaliz hastalarına mevcut olan en iyi diyaliz nasıl tedavi edileceğini sağlamaktadır. Ayrıca merkezimizde, son teknoloji ürünler kullanılmakta olup, ülkeler arası standartlara uygun hizmet vermekteyiz. Diyaliz tedaviniz için gerekli olan en ince ayrıntılar Fresenius Medical Care aracılığıyla oluşturulmuş standartlar ve kılavuzlar ve nephrocare müthişlik felsefesi ile güvence altına alınmıştır.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz, şehrin son derece iyi bir bölgesinde bulunmaktadır. Lara plajlarına ve otellerine 5-15 dakika mesafededir. Otel ve klinik arası ulaşım, kendi araçlarımızla ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 349-2004

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Adresi:  Bayındırlık Cad. Lara Kent Sitesi No:4 Güzeloba/ Antalya

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Web Sites

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir