Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Sedir Mah. Zambak Caddesi No:30 adresinde bulunan Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 345-4563 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 345-4563

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Adresi:  Sedir Mah. Zambak Caddesi No:30

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir