Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Fethiye Mah. Kale Sok. No:13 Nilüfer adresinde bulunan Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 251-5060 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 251-5060

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Adresi:  Fethiye Mah. Kale Sok. No:13 Nilüfer

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir