Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Orhangazi ilçesinde bulunan Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Arapzade Mah. EyyüpTopçu Cad. No:13 adresinde bulunan Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 573-7778 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimizde hastalara en iyi renal replasman nasıl tedavi edileceğini sunabilmek maksadıyla tedavi metotları üzerinde yaptığı araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürerek hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.

En son model 11 makine ile 1 uzman doktor 1 pratisyen doktor 2 hemşire ve teknisyeni ile sizlerle buluşuyor. makinalarımız en son Alman teknonojisi olup BRAUN markadır. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir. Braun Dialog Hemodiyaliz cihazları ile aşağıdaki tüm tedavi metotları ve renal replasman tedavilerini güvenle uygulanabilir.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi, Bursa ili Orhangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 573-7778

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  Arapzade Mah. EyyüpTopçu Cad. No:13

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.umutdiyaliz.com

Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Orhangazi Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir