Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102 adresinde bulunan Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (262) 332-2500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (262) 332-2500

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Adresi:  Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir