Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ilimizin Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61 adresinde bulunan Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (344) 236-6501 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (344) 236-6501

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Adresi:  Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir