Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ilimizin Elbistan ilçesinde bulunan Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2 adresinde bulunan Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (344) 412-0656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Hakkında

Elbistan’da diyaliz hastalarına özenle hizmet veren Ulvi Özsoy Diyaliz Merkezi, yeni ve modern hizmet binasında hizmet vermeye devam etmekte. Diyaliz hastalarının rahatı ve konforu için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü diyaliz merkezinin sahip olduğu mimari yapıda masraftan kaçınılmadığı altı çizildi.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz merkezimiz bölgedeki hastalarına en iyi biçimde hizmet vermenin gayreti içinde olmuştur. Daha önceleri Kümbet Mahallesi, Hacı Esat Efendi Caddesi üzerinde bulunan diyaliz merkezi, kısa bir süre önce Güneşli Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde Ceyhan Nehri’nin hemen kıyısında hizmete açıldı. Yapılan bu bina, modern ve günün gereksinimlerine yanıt verebilecek biçimde dizayn edilmiştı. 3 katkı olan diyaliz merkezinde iki adet tedavi salonu yani 40 hastanın gerekli tedavileri rahat, temiz ve ferah bir ortamda yapılabilecek. Ayrıca asansörü, sahip olduğu manzara ve en mühimsi hastalarımız için yataklarından kendilerine sunulan kablosuz internet kullanımı ile sevdikleri bireylerle iletişim kurabilecekler.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (344) 412-0656

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Adresi:  Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: http://elbistandiyaliz.com/

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir