Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, Eskişehir ilimizin Tepebaşı ilçesinde bulunan Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi ile ilgili detaylar. M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17 adresinde bulunan Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kurumuna 0 (222) 231-4080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Hakkında

2002 senesinde Hasan Polatkan Caddesi No:102 de ufak bir mekanla insanlara hizmet vermeye başladık. Hergün gittikçe artan hasta potansiyelimizle burası bize yetmez oldu. Günlük 120 hastaya hizmet verebiliyorduk. 2006 senesinde daha kapsamlı, daha donanımlı, 4 katlı 1500 M2 hizmet alanı olan yeni binamıza taşındık.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Randevu

Şu anda daha fazla hastaya hizmet verebiliyoruz, projeler üretiyoruz. Bu hizmeti sunarken hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olmayı planlıyoruz ve hastalarımızın koşulsuz tatminiyetini istiyoruz.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Doktorları

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Telefon Numarası0 (222) 231-4080

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Adresi

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Adresi:  M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Web Sitesi:

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir