Özel Fizyomer Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyomer Tıp Merkezi, Eskişehir ilimizin Tepebaşı ilçesinde bulunan Özel Fizyomer Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1 adresinde bulunan Özel Fizyomer Tıp Merkezi kurumuna 0 (222) 211-4040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Hakkında

2000 senesinde Türkiye nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir aracılığıyla kurularak, Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi markasıyla 15 senedir Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız.

Konusunda işinde uzman uzman hekimler, fizyoterapistler, hemşireler ve tüm FİZYOMER ekibimizle hastalarımızın yaşam değerini yükseltme misyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

15 yıllık kurumsal tecrübemizi ortaya koyarak inşa ettiğimiz 5.000 m2 kapalı alana sahip, geniş fizik tedavi ve rehabilitasyon salonları, terapi havuzları ve modern tıp üniteleriyle Türkiye nin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, FİZYOMER Terapia konseptiyle marka şehir Eskişehir de Türkiye nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Fizyomer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyomer Tıp Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Doktorları

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (222) 211-4040

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Adresi

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Adresi:  Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Web Sitesi: www.fizyomer.com.tr

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyomer Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir