Özel Galleria KBB Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Galleria KBB Dal Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Galleria KBB Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C adresinde bulunan Özel Galleria KBB Dal Merkezi kurumuna 0 (322) 454-1515 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Hakkında

Adana Galleria alışveriş merkezinin Seyhan nehrine bakan tarafında müstakil girişli toplam 2200 m2’lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayında hizmete girmiş olup, yalnızca kendi bölgesinde sınırlı kalmayıp, bunun yanı sıra ülkemizin diğer bölgeleri ve Yakın-Ortadoğu ülkelerine hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin değeri teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Merkezimizde kullanılan teknolojiler dünya çapındaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. GKBBM bünyesinde tertip edilen ulusal seminer ve konferanslarda KBB hususunda ileri gelen isimleri hekimlerimizle buluşturarak karşılıklı bilgi alışverişine olanak tanımaktadır. Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakında zamandan izleyen GKBBM bu hususta öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların bulunduğu geniş katılımlı konferanslar düzenlenmektedir.

Galleria KBB Merkezinde; 2 tam donanımlı ameliyathane, 5i göl manzaralı 10 adet modern hasta odası, endoskopik kamera ve mikroskoplarla donatılmış 9 KBB muayene birimi, işitme testlerinin yapıldığı ve işitme cihazlarının uygulandığı Odyoloji birimi, ileri tetkik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği Burun Allerji biriminde RINOLIGHT UV Fototerapi tedavi birimi, bilgisayarlı Ses Analiz ve Konuşma Tedavisi birimi bulunmaktadır.

Sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla birey ve toplum sağlığı için hizmet veren Galleria KBB Merkezi hasta tatminiyetinin sağlanabilmesi için ise teknoloji, ilgi ve tedavi sürecinin ayrılmaz bir üçlü olduğunu, bu üçlünün en uygun biçimde iletildiği takdirde hasta tatminiyetinin sağlanabileceğine inanıyor.

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Bölümleri

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galleria KBB Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Galleria KBB Dal Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Doktorları

Özel Galleria KBB Dal Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Galleria KBB Dal Merkezi İletişim

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Telefon Numarası:  0 (322) 454-1515

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Adres

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Adresi:  Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Web Sitesi: www.galleriakbb.com

Özel Galleria KBB Dal Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir