Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi ile ilgili detaylar. Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih adresinde bulunan Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi kurumuna 0 (212) 633-4463 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Hakkında

Merkezimizde 30 senedir gastrointentinal sistem (üst ve alt) endoskopileri video endoskopi yöntemiyle yapılmaktadır. Teşhise giden zaman kaybını önlemek için en kısa bir sürede sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Merkezimizde tıbbi etik kurallar ön planda olup, ticari gaye güdülmemektedir ve hastalarımıza rahatlıklar sağlanmaktadır.

Aynı günde kesin endoskopik tanı konulmaktadır. SGK anlaşmamız mevcuttur. Randevular bekletilmeden verilmektedir.

  • Genel Cerrahi

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi İletişim

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 633-4463

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Adres

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Adresi:  Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Web Sitesi

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Resmi Web Sitesi: https://www.endotamendoskopi.com/

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir