Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı adresinde bulunan Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi kurumuna 0 (212) 222-2667 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Hakkında

Merkezimiz hiperbarik oksijen nasıl tedavi edileceği yapmak üzere ayaktan tanı ve tedavi merkezi olarak 2003 senesinde yapılanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kronik yara bakımı hususunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sağlamaktadır.

Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, durumu stabil çok çeşit tanılarla gelen hastaların tedavi edildiği özel bir polikliniktir. Kliniğimizde hastaların pansumanlarıda yapılmaktadır.

Basınç odamız HAUX marka- Star 2200 model, 12+2 kisilik olup, cift bolme olmasi aracılığıyla tedavi sirasinda basinc odasinin icine giris ve cikisa olanakli bir modeldir. Basınç odamızın büyüklüğü 5x 10m büyüklüğündedir. Alman yapımı hoks markadır. Basınç odamız 12 kişiyi aynı anda alabilecek kapasitedir. Basınç odamızın içinde rahatlıkla ayağa kalkılabilecek kadar genişlik mevcuttur.

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi İletişim

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 222-2667

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Adres

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Adresi:  Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Web Sitesi: www.hiperbarik.com.tr

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir